Оновлені рейтинги науковців НаУКМА згідно даних Scopus

Фахівці наукової бібліотеки оновили Рейтинги науковців Національного університету «Києво-Могилянська академія» за факультетами та кафедрами згідно з даними найбільшої реферативної бази даних наукової літератури Scopus.

Переглянути рейтинги науковців НаУКМА згідно з даними Scopus станом на 08.05.2017 р. можна за посиланням.

При складанні рейтингів було враховано h-індекс, кількість цитувань та публікацій науковців. У рейтингах представлені лише ті дослідників, які станом на травень 2017 р. є працівниками НаУКМА та які вказували у своїх публікаціях правильну афіляцію. Враховано всі проіндексовані в Scopus публікації за 1992-2017 рр. Зауважте, що база Scopus містить записи зі списками цитованої літератури лише розпочинаючи з 1996 р.

Детальнішу інформацію читайте за посиланням на сайті Наукової бібліотеки НаУКМА.