Переможці очного туру олімпіади з навчальних предметів для вступників 2017 року

06 травня 2017 р. на факультеті природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбувся очний тур Олімпіади для вступників – 2017 з фізики, хімії та біології.

До участі в II турі Олімпіади допущено учасників, які визначені на спільному засіданні членів оргкомітету та відповідних предметно-методичних комісій за результатами І туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 75 % балів.

Організаційний комітет Олімпіади:

Голуб О.А. – декан факультету природничих наук, д.х.н., професор

Вакулюк П.В. – заступник декана факультету природничих наук, к.т.н., доцент

Агре М.Я. - к.ф-м.н., доцент кафедри фізико-математичних наук

Бурбан А.Ф. – д.т.н., завідувач кафедри хімії

Терновська Т.К. – д.б.н., завідувач кафедри біології

Результати очного туру

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські Олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» та «Положенням про Всеукраїнську олімпіаду НаУКМА з біології, фізики та хімії для професійної орієнтації абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти» переможцям ІІ туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 90 % балів, будуть нараховані додаткові 20 балів до одного з предметів відповідного сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку вступного конкурсного балу в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» на факультет природничих наук.

Вітаємо переможців очного туру олімпіади!

З біології:

Антошина Катерина Олегівна (учениця 11 класу ліцею «Наукова зміна», м. Київ);

Беднарська Анна Володимирівна (учениця 11 класу технічного ліцею м. Києва);

Коваль Поліна Юріївна (учениця 11 класу еколого-природничого ліцею № 116, м. Київ);

Глущенко Дмитро Олександрович (учень 11 класу Київського природничо-наукового ліцею № 145);

Гачечиладзе Івліна Василівна (учениця 2-го курсу (11 клас) Першого Київського медичного коледжу);

Скібицький Єгор Євгенович (поза конкурсом, учень 10 класу Київського природничо-наукового ліцею № 145).

З хімії:

Бабченко Ігор Євгенович (учень 11 класу Київського природничо-наукового ліцею № 145);

Тумко Анастасія Владиславівна (учениця 11 класу ліцею «Універсум», м. Київ);

Пасько Марина Олександрівна (учениця 11 класу Криворізької гімназії № 91);

Чабаненко Єлизавета Валеріївна (учениця 11 класу ліцею природничо-наукового навчання, м. Жовті води Дніпропетровської обл.).

З фізики:

Борисенко Єлизавета Андріївна (учениця 11 класу Київського природничо-наукового ліцею № 145);

Васьківська Наталія Володимирівна (учениця 11 класу Чернівецького міського ліцею № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради).

Положення про Всеукраїнську олімпіаду НаУКМА з біології, фізики та хімії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.