Лекція Джона Тейлора

18 травня, о 10.00, Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу НаУКМА

У Могилянці відбудеться гостьова лекція Джона Тейлора – професора Стенфордського університету, автора загальновідомого "правила Тейлора", яким користуються під час прийняття рішень з процентної ставки більшість центральних банків розвинутих країн та країн, що розвиваються.

Джон Тейлор – професор економіки департаменту економіки імені Мері та Роберта Реймонда у Стенфордському університеті, старший науковий співробітник у галузі економіки департаменту ім. Джорджа П. Шульца в Інституті Гувера, директор Стенфордського центру зі вступу до економіки. Раніше – старший економіст та член Ради економічних радників при Президентові США, заступник міністра фінансів США. Лауреат Премії Хогланда та Премій Родеса, відзначений нагородами Стенфордської кафедри економіки та Міністерства фінансів США, преміями Адама Сміта, Бредлі, Александра Гамільтона, медалями Трумана та Республіки Уругвай. Бакалавр з економіки у Принстонському університеті, доктор філософії в галузі економіки у Стенфордському університеті.

Отримав премію Гайєка за книгу «Перші принципи: п’ять ключів до відновлення процвітання Америки».

Лекція відбудеться о 10:00, але просимо Вас бути о 9:45 в аудиторії - Староакадемічний корпус (Конгрегаційна зала).

Не пропустіть можливість відвідати лекцію всесвітньо відомого вченого у сфері економіки!

Вхід тільки для студентів та співробітників НаУКМА (за студентськими квитками та посвідченнями)