Опубліковано четверте число Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Тема цьогорічного випуску часопису Kyiv-Mohyla Humanities Journal – «100 років українських визвольних змагань».

Його авторами є вітчизняні та зарубіжні науковці, зокрема, Марта Богачевська-Хом’як, Сергій Квіт, Володимир Діброва, Мирослав Лаюк, Володимир Моренець, Вікторія Бойко, Мелані Туржон, Іван Басенко, Сергій Йосипенко, Олег Ільницький, Роман Біляшевич, Ярина Юринець, Максим Тарнавський, Марія Ковальчук.

Нагадуємо, «Kyiv-Mohyla Humanities Journal» - перший міжнародний електронний журнал гуманітарного профілю в Україні, який у 2016 році увійшов до наукометричної бази Web of Science: Emerging Sources Citation Index. Цей проект є одним зі стратегічних проектів нашого університету. Партнерами цьогорічного випуску журналу є родина Вікторії Гуменюк та Сергія Сегеди, які започаткували це видання і фінансово підтримують його з 2014 року.

Всі матеріали четвертого номеру часопису «Kyiv-Mohyla Humanities Journal» доступні у відкритому доступі за посиланням.

Про новини проекту можна дізнатися зі сторінки Kyiv-Mohyla Academic Peer Reviewed Journals на Фейсбуці.

Дякуємо всім, хто долучився до його створення, – авторам, членам редколегії та партнерам.