Додатковий набір на магістерські програми

Національний університет «Києво-Могилянська академія» оголошує додатковий набір вступників на навчання у 2017 році (на вільні місця ліцензійного обсягу, за державною формою та за кошти фізичних та юридичних осіб) на магістерські програми підготовки.

icon Додатковий набір на магістерські програми

Строки проведення додаткового набору на магістерські програми

Прийом документів                                                            28 серпня - 2 вересня  2017 р.
Вступні випробування                                                         4 – 8 вересня 2017  р
Надання рекомендацій до зарахування                              11 вересня 2017 р.
Заміна копій документів на оригінали
вступниками, які рекомендовані до зарахування              до 13 вересня 2017 р.
Наказ щодо зарахування                                                    до 15 вересня 2017 р.

Приймальна комісія працюватиме за адресою:  вул.Іллінська 9, КМЦ НаУКМА, м.Київ

Перелік документів, які необхідно подати, програми вступних випробувань можна знайти за посиланням.