Стипендії для навчання за маґістерською програмою «Публічне управління та адміністрування» у КМА

 

На магістерській програмі «Публічне управління та адміністрування» (MPA) у Києво-Могилянській академії цього року започатковано 25 стипендій на навчання, п`ять з яких – для ветеранів АТО.

 

 

Така стипендіальна програма стала можливою завдяки угоді між Національним університетом «Києво-Могилянська Академія» (НаУКМА) та Western NIS Enterprіse Fund (WNISEF).

Стипендії надаватимуться на конкурсних засадах і покриватимуть до 100% вартості навчання за перший рік з можливістю продовження на другий рік залежно від академічної успішності студента.

 

Маґістерська програма «Публічне управління та адміністрування» є інноваційною та унікальною для України завдяки:

– поєднанню університетських традицій Києво-Могилянської Академії з досвідом аналогічних програм провідних європейських та північно-американських університетів і кращих світових управлінських практик;

– залученню до викладання провідних фахівців (лектори, практики);

– модульній системі навчання: п'ятниця, субота, неділя (можливість поєднувати роботу і навчання).

 

Стипендіальна програма дає можливість ветеранам АТО оволодіти управлінськими навичками та безпосередньо долучитися до трансформації країни зсередини. Навчання у MPA – це ціннісний вклад у майбутнє України.

«Ми віримо, що інвестиційна доступність освіти може найкраще підготувати наших ветеранів, які хочуть вкладати свої сили у розвиток української держави», – зазначила президент і виконавчий директор WNISEF Ярослава Джонсон.

MPA в Могилянці - це фахове навчання, яке можна поєднати з професійною кар’єрою; це можливість стати дієвим лідером і кваліфікованим управлінцем, щоб разом з іншими розбудовувати належне врядування й гармонійний суспільний розвиток в Україні.

Учасниками стипендіальної програми для навчання на MPA можуть стати громадяни України (для претендентів на стипендію для учасників АТО потрібно мати відповідний статус), які отримали вищу освіту і хочуть працювати у сфері державного управління.

Студентам необхідно володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання за програмою.

 

Додатковий набір на програму «Публічне управління та адміністрування» відбудеться згідно зі строками проведення додаткового набору на магістерські програми в НаУКМА 2017 року:

прийом документів 28 серпня – 2 вересня 2017 р.

Вступні випробування 4 – 8 вересня 2017 р.

Надання рекомендацій до зарахування 11 вересня 2017 р.

Заміна копій документів на оригінали вступниками, які рекомендовані до зарахування до 13 вересня 2017 р.

Наказ щодо зарахування до 15 вересня 2017 р.

 

Програма вступних випробувань зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» для вступу на навчання за освітнім ступенем маґістр у 2017р.

 

Для вступу на маґістерську програму НаУКМА «Публічне управління та адміністрування» необхідно особисто подати до Приймальної комісії:

• копії диплому та додатку до диплому (1 примірник, при собі мати оригінал);

• 4 фотокартки розміром 3х4 см;

• копії 1-ї, 2-ї, 11-ї сторінок паспорта (2 примірники, при собі мати оригінал);

• копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (2 примірники, при собі мати оригінал);

• для військовозобов’язаних – копію посвідчення про приписку до призовної дільниці або військового квитка (1 примірник, при собі мати оригінал);

• мотиваційну презентацію.

 

Чекаємо охочих впливати на майбутнє України у стінах Києво-Могилянської академії!  

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна