У Могилянці відбудеться зустріч із заступником Міністра освіти і науки України Юрієм Рашкевичем

19 жовтня, о 15.00, Музей НаУКМА

Школа професійного розвитку при НаУКМА в межах Програми професійного розвитку могилянських викладачів влаштовує зустріч із заступником Міністра освіти і науки України Юрієм Рашкевичем.

Тема зустрічі - «Компетентнісний підхід до формування освітніх програм: практичні аспекти», формат - лекція із запитаннями-відповідями.

Оскільки цього року в Києво-Могилянській академії проходитимуть акредитацію 11 магістерських програм, ця зустріч є чудовою нагодою отримати відповіді на питання про ліцензування.

Запрошуємо всіх завідувачів кафедр, деканів, керівників магістерських програм, а також усіх, хто приймає участь у підготовці освітніх програм, взяти участь у цій події.

Зустріч відбудеться на першому поверсі Музею НаУКМА.