Інформаційний день програми "Горизонт 2020"

11 жовтня, о 10-00, 2й поверх Музею НаУКМА

"Горизонт 2020"- це найпотужніша програма ЄС з розвитку досліджень та інновацій.

У 2018 році розпочнеться останній дворічний цикл конкурсів проектних заявок з різних тематичних напрямків. Запрошені доповідачі - керівники НКП різних університетів та наукових установ розкажуть про особливості тематичних напрямків, про умови участі в програмі та можливості, які вона відкриває перед дослідниками в усіх галузях наук (гуманітарних, суспільних, природничих, технічних ...).

Якщо Ви шукаєте фінансування для реалізації своїх наукових, інноваційних ідей - програма "Горизонт 2020" для Вас.

Якщо Ви шукаєте партнерів для розширення міжнародної співпраці та наукових обмінів - програма "Горизонт 2020" для Вас.

Якщо Ви усвідомлюєте, що міжнародне партнерство і фінансування не падає з неба, а здобувається, - цей інформаційний день саме для Вас.

09.45-10.00 Реєстрація учасників

10.00-10.15 Вітальне слово віце-президента з наукової роботи та інформатизації НаУКМА Ярошенко Тетяни Олександрівни, канд. іст. наук, доцент

10.15-10.45 «Найкращі практики розробки проектів Horizon2020: навчальні можливості і збільшення дослідницького потенціалу інституцій»

Доповідач: Людмила Криворучка, канд. філос. наук, директор Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків

10.45-11.15 «Гранти Європейської Ради Досліджень – вимоги та умови участі у програмах»

Доповідач: Валентина Андрущенко, керівник НКП, Державний фонд фундаментальних досліджень

11.15-11.45 «Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва»

Доповідач: Юрій Халавка, канд. хім. наук, доц., керівник НКП Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

11.45-12.00 Перерва на каву

12.00-12.30 «Інструменти Європейської Мережі Підприємств (EEN)»

Доповідач: Микола Ушаков, керівник НКП Київський національний університет ім. Т. Шевченка, консорціум EEN-Ukraine

12.30-13.00 «Актуальні напрями досліджень за тематиками «Європа у світі, що змінюється, інноваційні, інклюзивні та розумні суспільства», «Безпечні суспільства: захист свободи та безпеки Європи та її громадян»»

Доповідач: Надія Ткачук, керівник НКП Національний університет «Києво-Могилянська академія»

13.00-13.30 «MSCA – Ваш наступний крок у кар’єрі та науці»

Доповідач: Марункевич Оксана, провідний фахівець НКП Київський національний університет ім. Т. Шевченка

13.30-14.00 Запитання. Дискусія

Форма для реєстрації - за посиланнням.