День Донора крові-2017 у НаУКМА

17-го жовтня за ініціативи Школи охорони здоров’я та студентів ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент» в Могилянці відбудеться День Донора крові.

Бути донором – почесно, поважно і нестримно круто, адже ділячись своєю кров’ю, ви рятуєте комусь життя!

Могилянка організовує такі дні вже більше десяти років. День Донора – традиція, без якої не існує Школа охорони здоров’я. Надзвичайно приємно усвідомлювати, що з кожним разом збільшується кількість охочих робити добрі справи. Все більше людей усвідомлюють важливість свого особистого внеску в суспільно значимі події. Не менш важливо, що після кожної акції поповнюється база активних Донорів, які допомагають людям у критичних ситуаціях поза межами регулярних заходів.

Чекаємо вас в 6-101, 6-105 з 9:00 до 14:00.

Традиційно нагадуємо, що з собою необхідно мати паспорт.

Протягом 48 годин перед здачею не вживати алкоголь та 72 години - не вживати ліків.