Публічний захист дисертації Єфіменко Тетяни Сергіївни

16 листопада, о 13:00

На засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.202.01 Інституту клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії України за адресою: вул. Академіка Заболотного 148, м. Київ 03143 відбудеться публічний захист дисертації ЄФІМЕНКО ТЕТЯНИ СЕРГІЇВНИ «Молекулярно-генетичні механізми стійкості до холодового стресу в геномно-заміщеної форми пшениці» поданої на здобуття ступеня PhD, доктора філософії з генетики (Doctor of Philosophy in Genetics).

Дисертація виконана впродовж навчання на експериментальній PhD програмі «Біологія і біорізноманіття» (2011-2015 рр.) і аспірантурі НаУКМА.

Науковий керівник:

Антонюк Максим Зиновійович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Члени Дисертаційної комісії:

1. Кунах Віктор Анатолійович, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, завідувач відділу генетики клітинних популяцій Інституту молекулярної біології і генетики НАН України – Голова комісії - Голова комісії;

2. Пірко Ярослав Васильович, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу популяційної генетики Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН Укераїни;

3. Кучменко Олена Борисівна, доктор біологічних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу імунології та біохімії «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» Національної академії медичних наук України»;

4. Фуртат Ірина Михайлівна, кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри біології НаУКМА;

5. Терновська Тамара Костянтинівна, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біології НаУКМА.

З текстом дослідження можна ознайомитися за посиланнями тут і тут.