Відкриття зимової сесії Днів науки НаУКМА-2018

29 січня,о 15:00, КМЦ, 2-й поверх

Дні науки залишаються найважливішою подією в академічному календарі Могилянки.

Це підбиття підсумків цілорічної дослідницької роботи науковців університету, презентація її результатів академічній спільноті, визначення напрямків наукового пошуку. Всі заходи Днів науки, і у зимову сесію також, традиційно є відкритими, до участі в яких запрошуються всі охочі, причому не лише члени могилянської спільноти, а й студенти та дослідники інших вишів.

Дуже напружена двотижнева програма зимової сесії Днів науки в НаУКМА триватиме з понеділка 29 січня до 09 лютого 2018 року, включає конференції, семінари, круглі столи.

29 січня о 15:00 віце-президент з наукової роботи та інформатизації Т. О. Ярошенко оприлюднить Звіт про науково-дослідну роботу НаУКМА в 2017 р.

Презентуватимуть результати своїх досліджень Максим Антонюк, Тетяна Степурко, Руслан Чорней.

Запрошуємо вас долучитися до відкриття Днів науки-2018 і дізнатися, що досліджує та вивчає Могилянка!

Програма - за посиланням.