Ювілейний конкурс з ораторського мистецтва у НаУКМА

15 березня 2012 р., з 14.00 в ауд. №217, 1 корпус

Відбудеться П’яте загальноакадемічне змагання риторів, у якому продемонструють своє вміння виступати публічно 40 студентів, нинішніх слухачів курсу «Основи ораторського мистецтва» та колишніх учасників і переможців змагань.

Девіз цього заходу – «Поетами народжуються, ораторами стають».

Автором ідеї організації таких змагань та своєрідним режисером-постановником  дійства є Наталія Артикуца, доцент кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук, керівник Центру інноваційних методик правничої освіти.

Ось що вона розповідає: "Спочатку виникла ідея організувати такий конкурс на завершення курсу «Основи ораторського мистецтва» як своєрідний публічний «іспит», під час якого студенти одержували можливість «дебютувати» з власною авторською промовою на вільну тему перед численною могилянською громадою, на практиці втілюючи набуті знання, вміння і навички публічного мовлення.

Ми розробили правила змагань:

кожен учасник є автором своєї промови;

говорити про те, що насправді тебе хвилює;

вмій бути лаконічним (тривалість промови 3 хвилини);

ніхто не читає текст з аркуша;

переможців визначають почесне журі та присутні слухачі шляхом голосування.

Всі присутні заповнюють спеціальні анкети, що дають можливість визначити як переможців конкурсу,
але й найкращих ораторів у різних номінаціях -за високий патріотичний зміст, глибоке філософське осмислення проблеми, милосердя і людяність, неповторний ліризм і поетичність, оригінальність авторського стилю, зворушливість і артистизм, мистецтво гумору тощо.
Кожного року склад учасників і тематика промов варіюється, віддзеркалюючи нові актуальні для суспільства і кожного з нас проблеми,
незмінною залишається неповторна атмосфера щирої розмови, обміну думками й особистісними переживаннями,
прагнення проаналізувати навколишній світ і знайти своє місце у ньому."

Запрошуємо студентів і викладачів усіх факультетів НаУКМА, колишніх учасників змагань риторів 2008-2011 рр., усіх, хто цінує мистецтво слова!

Приходьте і підтримайте тих, хто дебютує! Оберіть найкращого ритора за 5 років!

Організатор:

Центр інноваційних методик правничої освіти Факультету правничих наук,

Артикуца Наталія Володимирівна

Тел.: 425-60-73; моб. 068 70 33 162