Могилянка організовує традиційний День Донора крові

01 лютого, з 9:00 до 14:00, 6-ий корпус, ауд.101,105

Школа охорони здоров’я та студенти ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент» запрошують всіх до Києво-Могилянської академії на День Донора крові.

Донорство – благородна справа. Бути донором – почесно, поважно і нестримно круто, адже ділячись своєю кров’ю, ви рятуєте комусь життя! Могилянка організовує такі дні вже більше десяти років. День Донора – вже традиція, без якої не існує Школа охорони здоров’я.

Цього року Могилянський День Донора крові організовується з Київським міським центром крові за ініціативою кафедри «Школа охорони здоров’я», а також студентів спеціальності «Менеджмент» ФЕН Дмитра Вірича та Данила Савона. Надзвичайно приємно усвідомлювати, що з кожним разом збільшується кількість охочих робити добрі справи. Все більше людей усвідомлюють важливість свого особистого внеску у суспільно-значимі події. Не менш важливо, що після кожної акції поповнюється база активних Донорів, які допомагають людям у критичних ситуаціях поза межами регулярних заходів.

Традиційно нагадуємо, що з собою необхідно мати паспорт.

Протягом 48 годин перед здачею не вживати алкоголь та 72 години - не вживати ліків.

Чекаємо на всіх охочих 01 лютого!

Відповідальна особа:

Юрочко Тетяна Петрівна.