Могилянці у рейтингу «Топ-100 успішних жінок України»

У рейтингу видання «Новоє врємя» «Топ-100 успішних жінок України» відзначені Почесна професорка НаУКМА Ліна Василівна Костенко та сім випускниць НаУКМА.

Спільнота Могилянки вітає колежанок із заслуженим визнанням і бажає нових здобутків!

Радіємо за них! Пишаємось!

У номінаціях:

Політика

O Syroid

Оксана Сироїд (політологія, 1997), заступник голови Верховної Ради України.

Держчиновники

Yulia kovaliv

Юлія Ковалів (економ.теорія, 2006), голова Офісу національної інвестиційної ради при президентові України.

O Makarova

Оксана Маркарова (екологія, 1999), перший заступник міністра фінансів, урядовий уповноважений з питань інвестицій, член наглядової ради Ощадбанку, Ексімбанку, Укргазбанку та ПриватБанку.

Бізнес

natalya eremeeva kmbs

Наталія Єремеєва (kmbs, Presidents’MBA, 2010), співвласниця і керівник компанії Stekloplast.

Суспільство

O Kudinenko

Ольга Кудиненко (фінанси, 2009), засновниця благодійного фонду допомоги онкохворим дітям Таблеточки.

Y Tychkivska

Юлія Тичківська (економ.теорія, 2010), співзасновниця Bendukidze Free Market Center, виконавчий директор Аспен Інститут Київ.

Культура, медіа

Lina Kostenko

Ліна Костенко, поетеса, прозаїк, почесна професорка НаУКМА

O Osrovska Luta

Олеся Островська-Люта (культурологія, 2000), генеральний директор Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал».