Відкриття виставки «РИБАКИЛИМ» у Галереї мистецтв ім. Олени Замостян НаУКМА

23 березня о 18.00 творчий проект Ігоря Цикури і Олексія Болдіна

Риба ловить рибу... Мама миє раму... Тенета чи вудка, ганчірка, губка... Засоби не мають значення. Значення має процес. Процес замикання ланцюга процесів. Замкнений ланцюг створює візерунок, візерунок створює килим... Борсання в тенетах сенсів породжує химерні здогади і пророцтва, які одразу ж перетворюються в нові тенета. Рибакилим ліниво розкриває рота, і маленька бульбашка нашого приватного світу повільно розчиняється, не залишаючи сліду, в байдужій рідині вічности. І, можливо, тільки на порозі, на межі зникнення вдається розгледіти невблаганну досконалість візерунку долі.

Виставка триватиме до 10 квітня 2012 року.

Адреса: вул. Іллінська, 9, Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії, Галерея мистецтв ім. Олени Замостян

Галерея працює з 11:00 до 19:00 щоденно, крім неділі та понеділка