Міжнародна конференція для молодих дослідників "Досліджуючи минуле: нова соціальна історія на перехрестях методологічних віянь"

22-24 березня, Центр польських та європейських студій

Кафедра історії НаУКМА, Студентське наукове товариство гуманітаріїв "Потлак", Центр польських та європейських студій запрошують всіх охочих відвідати міжнародну конференцію для молодих дослідників "Досліджуючи минуле: нова соціальна історія на перехрестях методологічних віянь", присвячену 25 річниці кафедри історії НаУКМА.

Робочі мови:

українська, англійська, польська.

В конференції візьме участь 50 учасників з України, Польщі, Угорщини, Російської Федерації, Німеччини, Іспанії та США, а тематичне різноманіття секцій буде охоплювати основні ділянки соціальної історії - від історичної антропології до усної історії.

Програма - за посиланням.

Адреса:

вул. Волоська, 10, підвальне приміщення 6 корпусу.