23 травня, місце проведення буде оголошено додатково

В рамках проекту Еразмус+ розбудова потенціалу "Поєднання інновацій, здоров`я та суспільства'", який в Україні спів-реалізовується Києво-Могилянською академією (здебільшого Школою охорони здоров`я), організовується Друга міжнародна конференція “Здоров’я і суспільні виміри в академічному просторі та поза ним” .

Основне завдання конференції – продовжити обговорення питання міжсекторальної співпраці заради здоров’я та академічної доброчесності.

До участі в конференції запрошуються викладачі, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів, дослідники, практики.

Цінністю конференції є академічна доброчесність.

Дедлайн подачі тез - 10 квітня 2018 року.

Більше інформації за посиланням.

Контакти