VII Міжнародна студентсько-аспірантська конференція «Філософія: нове покоління»

22-23 березня вона пройде під загальною темою «ФІЛОСОФІЯ І ОСВІТА»

22 березня на пленарному засіданні виступлять Вадим Менжулін, Віктор Козловський, Ольга Гомілко, Михайло Мінаков.

22 і 23 березня під час секційних засідань студенти та аспіранти з українських і російських університетів представлять свої дослідження різних аспектів взаємодії філософії і освітніх практик.

23 березня в рамках конференції відбудеться дискусія «Філософія для дітей: методи, досвід, перспективи», організована спільно з дослідницькою групою «Філософія для дітей» кафедри філософії Інституту філософської освіти і науки НПУ ім. М. П. Драгоманова.

Учасники конференції обговорюватимуть проблеми й статус філософської освіти в сучасному університеті і можливості поза-інституційної філософської освіти, роль філософії у формуванні освітніх концепцій і моделей і їх трансформації, зв’язок творчого і особистісного становлення з вивченням філософії.

Конференцію організовано робочою групою студентів 2 р.н. магістерської програми «Філософія» кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА.