Престижний американський економічний журнал Journal of Economic Literature про книгу викладача Могилянки Юрія Бажала

У 2017 році вийшла друком праця завідувача кафедри економічної теорії НаУКМА, доктора економічних наук, професора Юрія Бажала "The political Economy of Innovation Development: Breaking the Vicious Cycle of Economic Theory".

Американська економічна спілка, яка випускає низку престижних журналів у галузі економіки, у березневому номері журналу "Journal of Economic Literature" опублікувала анотацію на книжку нашого науковця. Це означає, що журнал рекомендує міжнародній спільноті цю працю до прочитання як цінну, якісну і важливу в царині економічних наук.

Щиро вітаємо Юрія Бажала з таким міжнародним визнанням і бажаємо подальших успіхів!