Курс лекцій Якова Рабкіна про сіонізм та Ізраїль

Національний університет «Києво-Могилянська академія», кафедра історії, магістерська і сертифікатна програми з юдаїки, кафедра філософії та релігієзнавства Монреальський університет, Українська асоціація юдаїки запрошують на курс лекцій Якова Рабкіна про сіонізм та Ізраїль:

1. Євреї Російської імперії та сіонізм

2. Марксизм і сіонізм

3. Юдаїзм у Державі Ізраїль

Яков Рабкін – професор історії Монреальського університету, де він викладає з 1973 року.

Його наукові інтереси охоплюють сучасну єврейську історію та історію науки. Написаний ним бестселер «Au nom de la Torah: une histoire de l’opposition juive au sionisme» (2006) перекладено 15 мовами, а остання книжка називається «Comprendre l’État d’Israël» (2016). Цього року за його співредакцією вийде збірник статей, присвячений процесам демодернізації в сучасному світі.

Розклад занять:

25 квітня, середа, 16:30