Могилянці на Prometheus створили курс про дослідження корупції

Фахівці Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА (ACREC) та Міжнародної мережі дослідників корупції (ICRNetwork) розробили на Prometheus безкоштовний он-лайн курс «Дослідження корупції: Як це працює?».

Курс розроблено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Для кого курс?

Для студентів та аспірантів соціальних наук, а також аналітиків, журналістів-розслідувачів, громадських активістів.

Реєстрація на курс.

Про що курс?

• Що таке дослідження корупції та антикорупції;

• Основи дизайну наукового дослідження;

• Вимірювання корупції: індекси та індикатори;

• Соціологічні опитування, інтерв’ю та інші методи збору даних;

• Кількісні та якісні методи дослідження корупції;

• Як дослідження може допомогти в розробці антикорупційної політики;

• Як використати результати дослідження для адвокації.

• Учасники курсу опанують методологію та зможуть перетворити емпіричний матеріал на прикладні дослідження та аналітичні документи.

Хто викладає?

Оксана Гус, докторант Інституту розвитку та миру Університету Дуйсбург-Ессен,

Ілона Вісмулек, науковий співробітник в міжнародній групі Cross-National Studies: Interdisciplinary Research and Training Program (CONSIRT) Університету штату Огайо та Польської академії наук

Ніклас Коссов, докторант та науковий співробітник Європейського дослідницького центру боротьби з корупцією,

Аліна Мунджіу-Піппіді, професор, політолог, журналіст, експерт з боротьби з політичною корупцією, та інші українські та міжнародні експерти,

Марина Повіткіна, докторант факультету політології та інституту якості державного управління (Quality of Government Institute) в Ґетеборзькому університеті,

Ярослав Юрчишин, громадський діяч, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, виконавчий директор Transparency International Ukraine, випускник НаУКМА 2010 року.

Скільки триває?

П`ять тижнів.

Коли стартує?

У травні 2018.

Зареєструватись на безкоштовний онлайн-курс «Дослідження корупції: Як це працює?» можна за посиланням.