Нові досягнення серед студентів-істориків Могилянки

На базі історичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка 27-29 березня вдруге пройшов заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України.

У змаганнях за звання найкращого знавця історії держави взяли участь 103 студента з 55 вищих навчальних закладів України.

Серед переможців є і студент кафедри історії НаУКМА Євген Нищук (БП “Історія та археологія"-1).

Вітаємо Євгена з другим місцем та бажаємо не зупиняитсь в своїх досягненнях.

А також щиро вітаємо студента кафедри історії НаУКМА Семена Джунь (БП-4) з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Історія та археологія», що відбувся 11 квітня на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка. За роботу «Трансформація популярного образу Києво-Могилянської академії в Рядянській Україні в 1920-х - 1950-х рр.» Семен посів третє місце.

Вітання!