«Підземка» запрошує на Літню школу кількісних та якісних методів досліджень та шукає партнерів

18-23 червня 2018 року

Студентська організація “Науково-популярна платформа “Підземка” запрошує студентів до участі у Літній школі кількісних та якісних методів досліджень “GPS: guide to practical science!

Програма складається з двох основних блоків:

1. "Робота з даними: чому не можна просто вставити цей графік?": методологічні принципи кількісних та якісних досліджень, побудова вибірки та типові помилки в роботи з даними.

2. "Методи чи методологія": факторний аналіз, глибинні інтерв'ю, фокус-групи, контент-аналіз, мережевий аналіз та ментальні мапи.

Викладачі школи - кращі спеціалісти кафедри соціології з методів дослідження НаУКМА:

- Богдан Олена - кандидат соціологічних наук, доцент.

- Виноградов Олександр - кандидат психологічних наук, доцент.

- Іванов Олег - кандидат соціологічних наук, PhD в галузі масових комунікацій (НаУКМА).

- Мальцева Катерина - доцент, кандидат філософських наук, PhD в галузі антропології (Коннектикутський Університет, США).

- Костюченко Тетяна - маґістр соціології, старший викладач, випускниця НаУКМА - та інші кращі з кращих! ;)

Що потрібно для участі?

- Відбір учасників відбуватиметься на основі мотиваційних листів та анкети реєстрації.

- Зробити символічний оргвнесок: 200 грн (роздаткові та навчальні матеріали, кава-брейки, організаційні дрібниці).

Оргкомітет події:

- Кротова Ірина, економ теорія, 3 курс, керівник оргкомітету;

- Марія Франовська, соціологія, 3 курс; - Ірина Адаманова, економ. теорія, 3 курс;

- Ярослава Бухта, політологія, 3 курс

Партнери проекту:

НаУКМА, Студентська колегія НаУКМА

Наразі для реалізації проекту не вистачає 2 521 грн.

І команда звертається з проханням про підтримку.

Контакти для партнерів – Ірина Кротова, контакти: моб.тел. 0672208739, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка конференції у facebook.

Науково-популярна платформа «Підземка» - це платформа, завдяки якій молоді та завзяті українські дослідники можуть донести свою думку до широкого кола читачів. Аби кожен та кожна будь-де мали вільний та відкритий доступ до якісних науково-популярних матеріалів. Це матеріали на унікальні теми, яких ви більше ніде не знайдете. Це мультидисциплінарність, адже будь-яке явище можна зрозуміти, лише проаналізувавши його з точок зору різних наук. Інший вектор діяльності — це лекторії, конференції та зустрічі для авторів(-ок) та читачів(-ок), спрямовані на створення культури наукпопу в Україні, розвиток кожного автора(-ки) та популяризацію науки.