Автобіографічна лекція Павла-Роберта Маґочія «Як я став україністом»

04 червня, 18:00, Музей НаУКМА

 

Національний університет «Києво-Могилянська академія», кафедра історії, магістерська програма з юдаїки, Українська асоціація юдаїки, Українсько-єврейська зустріч (Ukrainian Jewish Encounter) запрошують на автобіографічну лекцію Павла-Роберта Маґочія «Як я став україністом».

 

 

Відомий історик розповість про відмінності між «старими» і «новими» українськими й україністичними науковими осередками за кордоном, про свої контакти з академічними колами української еміграції США і Канади повоєнного покоління (НТШ у США, НТШ у Канаді, УВАН) і західними україністами наступного покоління. Дослідник намалює узагальнений образ дослідника-україніста у північноамериканських університетах 1970-х–1980-х років і торкнеться теми тогочасних зв’язків між західними україністами і науковим середовищем УРСР.

 

Павло-Роберт Маґочій – професор Торонтського університету, фахівець із історії Центрально-Східної Європи, картограф. Автор численних наукових і науково-популярних праць із історії України і її окремих регіонів, Словаччини, Канади, упорядник і головний редактор кількох фундаментальних довідкових видань. Найважливіші праці — «The Shaping of a National Identity: Subcarpathian Rus’, 1848–1948» (1978), «Historic Atlas of East Central/Central Europe» (1993), «The Roots of Ukrainian Nationalism: Galicia as Ukraine's Piedmont» (2002) та «Україна: історія її земель та народів» (2012).

 

Адреса: вул. Сковороди 2, Музей НаУКМА

Подія на Фейсбуці  

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна