A LINEA VІІ PhD конференція Докторської школи ім. родини Юхименків НаУКМА

04 - 08 червня 2018 р.

«A LINEA» з латини: «з нового рядка, спочатку» – це позначає прагнення нових знань.

У межах конференції, яку організовує Докторська школа НаУКМа імені родини Юхименків,  буде працювати  три міждисциплінарних секції:

• «Наука для суспільства: відкритість і відповідальність»
  • «Інновація у науковому дослідженні: примноження знання»
  • «Пошук і обґрунтування методів дослідження»

Ці теми заохочують до рефлексії над загальними питаннями соціальної й етичної відповідальності науки, взаємодії науки і дослідників із суспільством, можливості творчого самовираження й проблем наукової новизни на матеріалах власних досліджень і своєї теми в цілому.

Конференція є звітною для всіх здобувачів ступеня доктора філософії, тож ми маємо 77 учасників конференції.

Завдяки підтримці проекту ДокХаб у рамках конференції відбудуться: 5 воркшопів з академічної англійської мови з тем наукової комунікації і роботи над статтями, які проводять викладачі з партнерського Університету Тампере (м. Тампере, Фінляндія) – Кейт Моор і Ханна Парваінен, а також спільний семінар з проблем етики і філософії науки – проф. О. Кулик (Дніпровський національний університет ім. О. Гончара).

Уже традиційно ви включаємо до програми конференції постійнодіючий відкритий колоквіум для аспірантів - Open NaUKMA Social Sciences and Humanities Research Colloquium (модератор – Андре Гертель, асоційований професор DAAD).

Мова конференції – англійська.

Всі заходи відбуваються в Музеї НаУКМА.

Адреса: вул. Сковороди, 2

Програма - за посиланням.