Підписання меморандуму між Факультетом правничих наук НаУКМА та Baker McKenzie-Kyiv

31 травня 2018 року Факультет правничих наук НаУКМА та Baker McKenzie-Kyiv підписали меморандум про співпрацю у реалізації та розвитку магістерської сертифікатної програми «Комерційне право».

Це унікальний для України формат співпраці правничої школи та юридичної фірми. В межах сертифікатної програми фахівці Baker McKenzie-Kyiv долучаться до викладання окремих курсів та працюватимуть над вдосконаленням змістовного наповнення навчальної програми. Найкращі студенти сертифікатної програми матимуть можливість пройти практику і стажування у Київському офісі Baker McKenzie.

"Ми бажаємо Могилянці досягти такого рівня якості навчального процесу та визнання у світі, який сьогодні мають Оксфорд та Гарвард. Для нас Могилянка це надійний партнер, а її випускники – працьовиті й талановиті працівники. Тому ми прагнемо допомагати Могилянці у її подальшому розвитку," - прокоментував керуючий партнер Сергій Чорний.