Серед 200 кращих університетів України Могилянка посіла 12 місце

У нещодавньому рейтингу університетів «ТОП-200 Україна», укладеному Центром міжнародних проектів "Євроосвіта", в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, Києво-Могилянська академія посіла 12-те місце.

При ранжуванні університетів укладачі рейтингу враховували оцінку якості науково-педагогічного потенціалу, оцінку якості навчання та оцінку міжнародного визнання. Цього року експерти, які укладали рейтинг, звертали особливу увагу на баланс між створенням нових знань та їх практичною імплементацією у розвиток сучасного суспільства.

Експерти також спиралися на рекомендації Конференції IREG-9: «Рейтинги і акредитація — дві дороги до однієї мети» та Конференції міністрів освіти Європейського простору вищої освіти щодо укладання рейтингів університетів.