Традиційне студентське on-line опитування

Шановні студенти!

Запрошуємо взяти участь у традиційному студентському on-line опитуванні за посиланням.

Доступ до анкет буде відкрито в період з 18 по 24 червня.

Задля уникнення підробок, а також для полегшення вибору дисциплін (вони автоматично генеруються системою «Оптима») реєстрація передбачає введення даних :

• номер студентського квитка та індивідуальний податковий номер (десять цифр)

• номер студентського квитка та номер паспорту (шість цифр).

Той, хто зареєструвався під час минулого опитування, має можливість скористатися своїм логіном та паролем.

У разі необхідності, для відновлення пароля треба перейти за посиланням «Вхід» та скористатися функцією «Відновити». Також просимо не хвилюватись стосовно можливості недоброчесного використання особистих даних. Вони не будуть використані з жодною іншою метою, окрім реєстрації для участі в опитуванні.

У разі виникнення питань та для отримання додаткової інформації, просимо звертатись до Центру забезпечення якості освіти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дякуємо за співпрацю!

З повагою – Сергій Квіт, Керівник Центру забезпечення якості освіти НаУКМА