Засідання Клубу викладчів НаУКМА "Могилянські розмови про викладання"

19 червня, з 16:30, ауд. 4-425 [kmbs]

Останню зустріч Клубу у цьому навчальному році ми присвятимо питанню навчанню в нову інформаційну добу.

Це засідання Клубу буде цікавим не лише темою, а й ведучими. Наші колеги по НаУКМА, Дмитро Мазін та Аліна Карапетян, люб'язно зголосилися поділитися своїми знахідками та напрацюваннями по темі впливу тенденцій віртуалізованого світу на особистість молодої людини. Зміни, які несуть з собою технології, - це труднощі і можливості водночас. Тож ми поговоримо про обидві сторони медалі.

Також розглянемо:

* Основні характеристики сучасного "інформаційного" покоління.

* Очікування сучасної молоді щодо ролі викладача в аудиторії та навчального процесу.

* Переваги (активність, креативність, динамічність сприйняття) та слабші сторони ("кліпове мислення") сучасних студентів з точки зору навчання.

* Ефективні методи роботи зі студентами з урахуванням їхніх психологічних особливостей.

Разом з учасниками ми спробуємо: Переглянути методи викладання, щоб зробити свій курс/модуль/заняття більш дієвим для наших студентів.

Реєстрація за посиланням .

Місце проведення повідомимо окремим листом усім зареєстрованим.

Подія на фб