Оголошення про захист дисертації Шпильчина Віталія Віталійовича

на здобуття ступеня доктора філософії

05 липня 2018 р. о 13:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.202.01 Інституту клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії України за адресою: вул. Академіка Заболотного 148, м. Київ 03143 відбудеться публічний захист дисертації ШПИЛЬЧИНА ВІТАЛІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА «Зміна експресії гена Wi у поколіннях амфідиплоїдівT riticinae» поданої на здобуття ступеня доктора філософії з генетики (Doctor of Philosophy in Genetics, PhD).

Дисертація виконана впродовж навчання на експериментальній PhD програмі «Біологія і біорізноманіття» (2009-2013 рр.) і аспірантурі НаУКМА (2009-2012 рр.).

Науковий керівник:

Терновська Тамара Костянтинівна, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Члени Дисертаційної комісії:

1. Файт Віктор Іванович, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, член-кореспондент НААН України, заступник директора з наукової роботи Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєвознавства та сортовивчення – Голова комісії;

2. Антонюк Максим Зиновійович, кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри біології Національного університету «Києво-Могилянська Академія»;

3. Єфіменко Тетяна Сергіївна, кандидат біологічних наук, PhD, старший викладач кафедри біології Національного університету «Києво-Могилянська Академія»;

4. Козуб Наталія Олександрівна, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії екологічної генетики Інституту захисту рослин НААН України;

5. Кравець Олександра Петрівна, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу біофізики і радіобіології Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України.

З текстом дослідження можна ознайомитися за посиланням:

дисертація

автореферат