Програма початку 2018/2019 навчального року в НаУКМА

27 навчальний рік стартує у Могилянці!

Починається він не 1 вересня, як це традиційно було в школі, а 31 серпня – з урочистої церемонії посвяти в спудеї НаУКМА. Стало доброю традицією приходити цього дня у вишиванках – це створює особливу атмосферу свята та урочистості моменту.

01 вересня у студентів та викладачів Академії є нагода послухати інавґураційну лекцію від новообраного Почесного професора НаУКМА. Цього року до нас завітає Петер-Крістіан Мюллер-Графф, професор Гейдельбергського університету (Німеччина), знаний фахівець з права Європейського союзу. Лекція відкрита й для широкої громадськості.

У цей день також проходить знайомство першокурсників зі своїми факультетами.

Завершується програма початку навчального року лекцію із циклу «Духовні цінності людини». Ми запросили пана Володимира Коливая розповісти могилянцям про ціннісні стовпи буддизму та вчення Далай-Лами про людську етику, цінності, взаємоповагу, ставлення до вчителів, пізнання світу та здобуття нових знань.

Запрошуємо ознайомитися з програмою нижче та чекаємо на вас в університеті!

На фото - церемонія посвяти у спудеї НаУКМА 2016 р.

Церемонії Посвяти у спудеї та Початку 2018-2019 навчального року

в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»

П’ятниця, 31 серпня 2018 р.

16:30 – 16:55 Збір першокурсників на площі першого академмістечка першому біля розпорядників з табличками факультетів

Місце: біля 1-го корпусу НаУКМА

17:00 – 18:00 Урочиста церемонія Посвяти у спудеї НаУКМА

Місце: Контрактова площа, біля 1-го корпусу НаУКМА

Субота, 01 вересня 2018 р.

10:00 – 11:30 Інавґураційна лекція «Верховенство права в європейській інтеграції: витоки, функції та виклики» професора Гейдельбергського університету (Німеччина) та Почесного професора НаУКМА Петера-Крістіана Мюллер-Граффа (англійською мовою)

Місце: Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9, 3-й пов.

11:30 – 11:45 Перерва

11:45 – 14:00 Презентація НаУКМА для першокурсників – знайомство з університетом, деканами, керівниками тих структур та підрозділів, які є визначальними у навчальному процесі

14:00 – 14:30 Перерва

14:30 Збори першокурсників по факультетах – знайомство з деканами і методистами, викладачами факультету, видача студентських документів

Місце повідомимо додатково

Понеділок, 03 вересня 2018 р.

11:00 – 12:30 Лекція з циклу «Духовні цінності людини». Спікер – Володимир Коливай, Генеральний директор Школи Англійської мови “ІМІДЖ ОСВІТА”, перший українець, який був удостоєний офіційної аудієнції в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV і якому після зустрічі було дозволено називати Далай-Ламу своїм другом

Місце: Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська 9, 3-й пов.