НаУКМА відвідає Міністр закордонних справ Норвегії пані Іне Еріксен Сьорайде

06 вересня Національний університет “Києво-Могилянська академія” відвідає Міністр закордонних справ Королівства Норвегія пані Іне Еріксен Сьорайде.

Пані Міністр виголосить доповідь на тему “Міжнародна політика Норвегії: глобальний погляд з точки зору Європи”.

Норвегія і Україна мають спільне історичне минуле від часів Київської Русі, співпраця ж сучасних Норвегії та Україна швидко набирає обертів. Норвегія беззастережно підтримує незалежність і суверенітет України, наснажує України продовжувати рух шляхом реформ, пропонуючи широкий спектр програм партнерства. При цьому Європа і Європейський Союз є політично і економічно надважливими як для України, так і для Норвегії. Норвегія підтримує європейські та євро-атлантичні інтеграційні прагнення України, започатковано двосторонній діалог країн щодо взаємозв’язків з ЄС. Норвегія тісно пов’язана з Європейським Союзом через членство у Європейській економічній зоні (ЄЕЗ), співпраця з ЄС є одним із основних пріоритетів країни. Водночас зміцнення стосунків з Європейським Союзом норвежці вважають одним із своїх стратегічних завдань.

Норвегія і Україна, отже, мають спільні європейські орієнтири розвитку – від часів вікінгів і до сьогодні!

По закінченні доповіді слухачі зможуть поставити пані Міністру запитання.

Подія відкрита виключно для громади НаУКМА, без попередньої реєстрації.

Мова події – англійська.

Місце проведення події – актова зала 1-го корпусу НаУКМА (1-217)

Час проведення події – 10:00 – 11:00 ранку.

Просимо зауважити, що вхід на подію буде припинено о 10:00, тому запрошуємо слухачів бути в залі щонайпізніше о 9:55 ранку.

Координатор проведення події у НаУКМА – відділ міжнародного співробітництва.