Міжнародна наукова конференція «Зцілюючи рани минулого: 1768 рік в історії України»

14-15 вересня 2018 року

Кафедра історії Національного університету «Києво-Могилянська академія» з партнерами:

Українським католицьким університетом, Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Державним історико-архітектурним заповідником «Стара Умань», за участі київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, Асоціації єврейських організацій і общин України (Ваад), Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні Василіянського Чину Святого Йосафата – організовують і проводять у Києві та Умані міжнародну наукову конференцію «Зцілюючи рани минулого: 1768 рік в історії України (православна, римо-католицька, унійна та юдейська етноконфесійні спільноти в умовах Барської конфедерації, Коліївщини і російської окупації)».

Повна програма конференції – за посиланням.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Олександр Безлюдний, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Владислав Давидюк, директор Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань»

Йосиф Зісельс, виконавчий спіпрезидент Асоціації єврейських організацій і общин України (Ваад)

Анатолій Карасевич, кандидат філософських наук, професор, декан Історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Владилена Сокирська, доктор історичних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

о. Пантелеймон Трофімов ЧСВВ, доктор богословʼя, ректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Рутського

о. Василь Чудійович, канцлер Київської архиєпархії УГКЦ

Наталія Шліхта, Ph.D., кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Андрій Ясіновський, кандидат історичних наук, декан Гуманітарного факультету Українського католицького університету

СПІВКООРДИНАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Ігор Кривошея, кандидат історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (тел.: (067) 90-20-088; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )