Вітаємо Діану Проценко з призначенням на посаду Декана студентів НаУКМА

Діана Проценко - правник за фахом, закохана у медіацію, старший викладач Факультету правничих наук Академії, має приватну практику, медіатор (CEDR), фасилітатор діалогів, коуч.

Пані Діана також є тренером Мюнхенського курсу «Бізнес-медіатор» (2015 - 2017 р.р.), розробником та тренеркою авторського курсу «Ранкова школа медіації» (2013 - 2015 р.р.), тренеркою та співавтором дводенного тренінгу «Переговорна азбука» в рамках проекту НаУКМА «ПРОФІ+» (2012 р., 2017 р.), членом команди модераторів в проекті оновлення стратегії розвитку НаУКМА на 2015 - 2025р.р., з 2012 р.  - учасниця Ініціативи молодих медіаторів (Young Mediators Initiative (YMI), започаткованої під егідою Міжнародного інституту медіації (International Mediation Institute); співавторка законопроекту про е-петиції.

З 2015 р. є Президентом Національної асоціації медіаторів України.

Розробниця тренінгів, медіаційних/діалогових проектів для студентів, державних, комунальних та приватних організацій, зокрема КП «Київпастранс», Секретаріат КМ України, Секретаріат Комітету з питань правової політики та правосуддя ВР України, НАК «Енергоатом», КМДА тощо.

Пані Діана – випускниця НаУКМА (спеціальність «право», магістр, 2004 рік випуску).

Вітаємо!