Презентація видань та дискусія «Київський Майдан 2013-2014 рр. у свідченнях»

26 вересня, з 12:00, Музей НаУКМА

Програма заходу:

12:00-12:45

Презентація книги Марсі Шор «Українська ніч. Історія революції зблизька» (Дух і Літера, 2018).

Учасники презентації:

Марсі Шор, Костянтин Сігов.

12.45 - 13.15

Презентація книг «Майдан. Свідчення» за редакції Леоніда Фінберга та Уляни Головач (Дух і Літера, 2016)

та

«Майдан. Свідчення. Медична допомога. Міжнародна співпраця» за редакції Леоніда Фінберга, Ірини Берлянд, Олени Андреєвої (Дух і Літера, 2018).

Учасники презентації:

Леонід Фінберг, Ірина Берлянд, Олена Андреєва

13:15-13:30 Кава-пауза

13:30-15:00 Дискусія «Київський Майдан 2013-2014 рр. у свідченнях»

До участі запрошені:

• Марсі Шор, професорка історії Єльського університету.
  • Костянтин Сігов, директор видавництва «Дух і Літера».
  • Леонід Фінберг, директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства НаУКМА.
  • Ірина Берлянд, психолог, публіцистка, громадська діячка.
  • Олена Стяжкіна, докторка історичних наук, професорка кафедри історії слов'ян Донецького національного університету імені Василя Стуса.
  • Олексій Сігов, науковий співробітник Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА.
  • Тетяна Ковтунович, співробітниця Українського інституту національної пам’яті, координаторка проекту «Майдан: усна історія».
  • Тетяна Привалко, співробітниця Українського інституту національної пам’яті, кандидат історичних наук.
  • Анна Прохорова, наукова співробітниця Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства НаУКМА.

Організатори:

• Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства НаУКМА
  • Центр Європейських гуманітарних досліджень НаУКМА
  • Видавництво «Дух і Літера»

Мови заходу: українська, англійська

cover shor