Фармацевтична компанія «Артеріум» та НаУКМА заохочують кращих студентів

У колаборації НаУКМА та «Артеріуму» було започатковано конкурс наукових робіт, який з кожним роком набирає все більшої популярності серед могилянців.

Переможці отримують стипендії для проведення досліджень.

Нікулін Олександр, один із переможців конкурсу та автор роботи з хімії нанополімерів, вважає, що завдяки цьому українська наука розвивається та має шанс конкурувати з іншими науками світу.

Дар’я Яринка втілила в життя омріяні дослідження вже вдруге. «Проекти стали сильним стимулом та знайдуть своє продовження у написанні кандидатської дисертації», - говорить студентка.

Конкурс розрахований на майбутніх магістрів спеціальностей «Хімія», «Молекулярна біологія» та «Лабораторна діагностика біологічних систем» і має на меті амбітну ціль - заохочувати саме ті ініціативи, які вплинуть на подальший розвиток технологій, суспільства та країни.

Як коментують організатори, вони хотіли «створити умови для наукових досліджень, заохочення та підтримки обдарованих молодих дослідників».

Нагадаємо, цьогорічний конкурс від «Артеріуму» ще триває - подати роботи можна до 08 жовтня за посиланням.

Детальну інформацію можна отримати у заступника декана, пані Поліни Вакулюк, за тел. 050-611-78-42.