Як ми робили книжку про фемінізм

09 жовтня, о 19.00, КМЦ НаУКМА

 

На початку вересня цього року в київському видавництві «Комора» за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні вийшла друком нова книжка викладачки кафедри соціології Києво-Могилянської академії, дослідниці Тамари Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму».

 

 

Оскільки в команді людей, що долучилися до роботи над книжкою, концентрація випускників Могилянки суттєво перевищує середньостатистичну, перша київська презентація відбудеться, ясна річ, у стінах НаУКМА.

Щиро запрошуємо могилянців і всіх зацікавлених!

Говоритимемо про фемінізм, а також про те, коли і як створювалася книжка, хто її читачі й що вона здатна змінити. Присутні матимуть можливість поставити наболілі питання учасницям і учасникам та придбати книжку за видавничою ціною, а ще на них чекає сюрприз від ілюстраторки — ексклюзивні… втім, самі побачите.

Приходьте!

 

Учасниці та учасники: авторка Тамара Марценюк, редакторки Юлія Підмогильна та Оксана Плаксій, ілюстраторка Марія Кінович та дизайнер Микола Ковальчук, експертка з питань гендеру, координаторка програми «Гендерна демократія» Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні Ганна Довгопол. Модератор — Ростислав Семків.

 

Адреса:

вул. Іллінська, 9, 2-й поверх

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна