Круглий стіл «Роль екологічного страхування у досягненні Цілей сталого розвитку України до 2030 року»

19 жовтня, з 10-00, ауд. 3-213

Кафедра екології факультету природничих наук НаУКМА проводить круглий стіл з інтернет-трансляцією «Екологічне страхування як крок у реалізації Цілей сталого розвитку України»

Теми для обговорення:

1. Роль страхування небезпечної діяльності у збереженні природного середовища в контексті Цілей сталого розвитку України до 2030 р.

2. Страхування небезпечної діяльності як інструмент мінімізації наслідків впливу на довкілля

3. Перелік видів підприємницької діяльності, обов’язкових для страхування, можливості та перепони його розширення

4. Методологія оцінки видів діяльності, що створюють загрозу природному середовищу, для страхування.

За довідками звертатись:

Борис Васильківський, тел.: 067-710-0686