Четвертий щорічний баскетбольний турнір "Меморіал Анатолія Сотули"

6-7 жовтня 2018 року відбудеться четвертий щорічний баскетбольний турнір "Меморіал Анатолія Сотули".

Баскетбольні змагання в пам'ять про викладача Національного університету «Києво-Могилянська академія» та тренера баскетбольної команди НаУКМА з баскетболу Анатолія Миколайовича Сотулу організовуються за підтримки випускників Києво-Могилянської Академії та цьогоріч пройдуть у спортивному комлексі НУХТ (пр. Науки 29).

Родзинкою IV турніру стане матч-відкриття, в якому зійдуться команда Випускників НаУКМА та команда Гліба Сотули.

Матч розпочнеться о 10:00 у суботу, 6 жовтня.

У основній сітці турніру беруть участь могилянські "Моряки НаУКМА", київські "Бродяги" та "Пульсар", а також львівська "БК Віта-Агро".

Запрошуємо могилянську спільноту на трибуни підтримати команду випускників та "Моряків", а також віддати шану пам'яті Анатолія Миколайовича.

Розклад першого ігрового дня (субота, 06.10.2018):

10:00 - відкриття змагань, гра команди випускників НаУКМА проти команди Гліба Сотули

11:20 - Півфінал №1, Моряки НаУКМА - Пульсар

12:40 - Півфінал №2, Бродяги - БК Віта Агро

Розклад другого ігрового дня (неділя, 07.10.2018):

10:00 - матч за 3 місце

11:30 - фінал