Заява з приводу нападу на члена Наглядової ради НаУКМА Сергія Гусовського

04 жовтня 2018 року, перед початком чергової сесії Київської міської ради, невідомими особами було вчинено напад на члена Наглядової ради Національного університету "Києво-Могилянська академія", депутата Київради Сергія Гусовського.

Спільнота Києво-Могилянської академії глибоко обурена неправомірними насильницькими діями осіб, які вчинили напад на Сергія Гусовського. Подібні прояви насилля є абсолютно неприпустимими у цивілізованій правовій державі, якою прагне стати Україна.

НаУКМА звернувся з офіційними листами до міністра МВС України Арсена Авакова і Генерального прокурора України Юрія Луценка з вимогою належним чином розслідувати цей інцидент та покарати винних.

Нам усім час зрозуміти, що правову, демократичну, вільну Україну неможливо збудувати методами гопників і політичних шахраїв – хуліганством та залякуванням.