Програма святкувань Дня Академії – 2018

Могилянці – 403!

11 жовтня, четвер:

18:30 – вистава «Don't look back» від студентського театру НаУКМА, у приміщенні студентського театру НаУКМА

13 жовтня, субота:

RunAcademy Day-2018 – новий формат спортивного заходу: Лекційна (освітньо-мотивуюча) + змагальна частини; «точка збірки» активних і спортивних могилянців, викладачів та випускників.

Деталі за посиланням.

14 жовтня, неділя:

Ніч Коду в Києво-Могилянській академії, KMArtSpace.

Мета хакатону – створити веб-додаток для органів студентського самоврядування НаУКМА. Всі учасники працюватимуть разом, а найактивніші зможуть отримати приємні призи! Результати хакатону також будуть використані для проекту «Цифровий університет».

Деталі тут.

15 жовтня, понеділок:

Фестиваль KMA DAY:

11:30 - «Києво-Могилянський духовний піснеспів», у виконанні Народної хорової капели НаУКМА «Почайна», у Музей НаУКМА

12:30 - акція-вшанування фундаторів, професорів та спудеїв КМА – «Чистий Сковорода», Спудейське братство НаУКМА, за участі студентського театру-студії, на Контрактовій площі

13:00 - урочисте відкриття святкування. Відкриття меморіальної лавочки імені Богдана Радченка. Куліш, на 2 академічному містечку, вул. Волоська 8/5

14:00 - 21:00 - лекторії, майстер-класи, дитяча зона, фуд-зона, квартирник від могилянських гуртів та гостей, лаунж-зона з настільними іграми, кібер-зона, квест та багато сюрпризів.

Детальна програма тут.

14:00 – вулична вистава «Ми не німі!». Постановка студентського театру-студії НаУКМА. Хореограф-режисер – Ірина Зборовська (ФСНСТ-3). Керівник процесу – Тетяна Шуран, на сцені - 2е академічне містечко, вул. Волоська 8/5

18:30 – могилянський вогник єднання, 2е академічне містечко, вул. Волоська 8/5

12:00 - 17:00 – КМАркет – місце, де кожен з Вас знайде щось для себе, приєднається до спільної справи, благодійності, проведе час в атмосфері свята і головне – підтримає своє, могилянське!

Деталі за посиланням.

16 жовтня, вівторок:

16:30 – урочисте зібрання могилянців у колі гостей та партнерів НаУКМА,

Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9.

Час плинний – Києво-Могилянська Академія вічна!