У рейтингу «100 найвпливовіших жінок України» - сім представниць Могилянки

У щойно оприлюдненому рейтингу журналу Фокус «100 найвпливовіших жінок України», за традицією, - наші випускниці, благодійниці та співробітниці.

У цьогорічному рейтингу їх сім:

Оксана Маркарова, в.о. міністра фінансів України, випускниця НаУКМА (6 місце);

Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної ради України, випускниця НаУКМА (11 місце);

Юлія Ковалів, керівник Офісу Національної інвестиційної ради України, випускниця НаУКМА (51 місце);

Ольга Кудіненко, засновниця Благодійного Фонду «Таблєточки», випускниця НаУКМА (69 місце);

Олеся Островська-Люта, директорка Мистецького Арсеналу, випускниця НаУКМА (71 місце);

Алла Савченко, президент BDO – однієї з найбільших аудиторських компаній України, багаторічного партнера НаУКМА (93 місце);

Тетяна Ярошенко, віце-президент НаУКМА з наукової роботи та інформатизації (97 місце).

Учасниці рейтингу, на думку його організаторів – це люди, які визначають смисли, що ними живе і протягом декількох років житиме наша країна. Експерти, укладаючи рейтинг, керуються п’ятьма критеріями: можливість впливати на прийняття державних рішень і суспільну думку, бізнес-вплив, особиста популярність та родинні зв’язки. Могилянки у рейтингу представляють органи держаної влади, громадський сектор, бізнес, сфери культури та освіти.

Тетяна Ярошенко, віце-президент НаУКМА, кандидат історичних наук, доцент, заслужений працівник культури України, представлена у рейтингу вперше.

Спільнота Могилянки пишається своїми представницями і бажає їм нових досягнень і перемог!

Адже НаУКМА – університет, який веде країну у ХХІІ століття!

З рейтингом можна ознайомитися тут