НаУКМА продовжить передплату на Scopus та Web of Science коштом державного бюджету

Цього року МОН надало доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету вдвічі більшій кількості вишів та наукових установ, ніж 2017-го.

Відповідний наказ з повним переліком був опублікований 8 листопада 2018 року, на сайті Міністерства.

Наш університет - у переліку тих установ, які отримують доступ до обох наукометричних баз, як і минулого року.

Конкурс на доступ відбувався за критеріями наукової ефективності університетів (публікаційної активності, обсягів фінансування НДР, кадрового складу). Нагадуємо, що доступ до обох баз - з будь-якого комп'ютера на території НаУКМА, а також віддалений за оформленим запитом.

Дізнатися більше про користування е-ресурсами - звертайтесь у відділ електронних ресурсів наукової бібліотеки НаУКМА (1 корп., к.120, зав.відділу Ярошенко Олександра) чи через сайт бібліотеки.