On-line опитування студентів

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у традиційному студентському on-line опитуванні щодо якості викладання курсів, доступ до якого буде відкрито з 19 листопада по 9 грудня.

Прийнявши участь в on-line опитуванні щодо якості викладання курсів, які ви прослухали у першому семестрі, ви можете вплинути на якість викладання та якість навчальних курсів, висловити свої пропозиції у відповідях на відкриті питання. Регулярні опитування студентів проводяться лише в Києво-Могилянській академії. Вони є частиною нашої академічної культури, а також важливою частиною системи забезпечення якості кращих університетів світу.

Студенти І (першого) курсу заходять до системи опитування користуючись паролем та логіном корпоративної пошти Офіс 365. Необхідно перейти на сторінку за посиланням і натиснути помаранчеву кнопку.

Для студентів інших курсів вхід до системи опитування за посилання реєстрація передбачає введення даних на вибір:

• номер студентського квитка та індивідуальний податковий номер (десять цифр)

• номер студентського квитка та номер паспорту (шість або дев`ять для ID).

Той, хто зареєструвався під час минулого опитування, має можливість скористатися своїм попереднім логіном та паролем.

У разі необхідності, для  відновлення пароля треба перейти за посиланням «Вхід» та скористатися функцією «Відновити».

Ваші особисті дані не будуть використані з жодною іншою метою, окрім реєстрації для участі в опитуванні.

Результати опитування будуть передані на кафедри після закінчення сесії.

У разі виникнення питань та для отримання додаткової інформації, просимо звертатися до Центру забезпечення якості освіти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Дякуємо за співпрацю!

З повагою –