Пішов з життя Віктор Костюк, професор кафедри приватного права факультету правничих наук

З глибоким сумом колектив Національного університету «Києво-Могилянська академія» сприйняв звістку про загибель Віктора Леонтійовича Костюка, доктора юридичних наук, професора кафедри приватного права факультету правничих наук Академії.

Професор Костюк приєднався до Могилянки і 2003 році і викладав дисципліни «Трудове право» та «Право соціального забезпечення».

«Світла людина з величезним серцем», - саме так характеризують пана Костюка колеги. Університет вдячний і завжди пам‘ятатиме про підтримку Могилянки та допомогу, яку надавав Віктор Леонтійович у становленні факультету правничих наук з перших днів своєї роботи в НаУКМА.

Наші співчуття родині, друзям і близьким.

Прощання з Віктором Леонтійовичем відбудеться 14 липня з 9.00 до 12.00 в приміщенні Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА у Києві за адресою Харківське шосе 210 (ст. метро Бориспільська).

Поховання о 17:00 в селі Ганнопіль Славутинського району Хмельницької області.