Евген Чолій одержав диплом Почесного доктора від Національного університету "Києво-Могилянська Академія"

11 жовтня 2019 р. президент Національного університету "Києво-Могилянська Академія" (НаУКМА) Андрій Мелешевич урочисто вручив диплом Евгену Чолію про присвоєння йому звання Почесного доктора НаУКМА за його видатні досягнення як громадського провідника. Вчена рада університету прийняла відповідну ухвалу на своєму засіданні 29 серпня 2019 р.

З цієї нагоди пан Чолій виголосив інавгураційну лекцію на тему "Роль Світового Конґресу Українців у державотворчих процесах України та її європейській і євроатлантичній інтеграції" перед викладачами, випускниками, студентами та працівниками університету.

Повний текст лекції знаходиться в он-лайн репозитарії НаУКМА, фото з урочистої церемонії розміщені в галереї.