Команда Екоклубу запрошує на нове заняття і відпочинок на природі

«Окраса світу комах – метелики»

Заняття проводить науковий співробітник Інституту зоології ім. Шмальгаузена НАН України  Євген Рутьян. Євген досліджує знає про таємниці метеликів, брав участь у багатьох експедиціях від півдня до півночі та від заходу до сходу в Україні, а також в Азії та інших країнах Європи.

Заняття розраховане на 1 день.

Група зустрічається о 10:00 годині (місце буде повідомлене пізніше). Повертаються учасники із заняття о 15:00.

Протягом цікавої екскурсії учасники знайомляться із різновидами метеликів, дізнаються про їхнє суспільне та соціальне значення, навчаються розрізняти метеликів, працювати із визначниками, а також змагаються у конкурсі фотографування.

Заняття проходитиме на відкритому повітрі, тому необхідно бути у зручному одязі та взутті. Одяг повинен забезпечувати захист від комах. Категорично забороняється брати із собою на заняття домашніх тварин.

Із собою необхідно мати:

• одяг, що вкриває поверхню всього тіла

• зручне взуття

• перекуси для себе, якщо необхідно (печиво, вафлі та ін.).

• воду

• серветки

• у разі дощу парасольки, плащ та гумові чоботи

• засоби від комах

• засіб для сидіння

• фотоапарат

• ручка або олівець та блокнот

Вартість покриває матеріали, обладнання та екскурсійне наповнення.

Ціна – 80 грн. (для студентів знижка 10%, для дітей до 5 р. – безкоштовно, для дітей від 5 р. до 13 р. – знижка 50%).

З питаннями звертайтеся до Анни Плотникової поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по телефону 097 484 00 80.