Стартує відбір на участь в академічній мобільності до УКУ

Подання заявок на відбір для участі у перший внутрішньоукраїнській мобільності до Українського католицького університету (УКУ), місто Львів. Про це повідомляють на сайті відділу міжнародного співробітництва.

Завдяки фінансуванню, отриманому у рамках програми «Студентська академічна мобільність» (СAM) від House of Europe, НаУКМА вперше оголошує конкурс на участь у 12-тижневій внутрішньоукраїнській академічній мобільності до Українського католицького університету (УКУ), м.Львів в осінньому семестрі 2020/21 н.р., з можливістю повного перезарахування вивчених дисциплін.

Для кого:

- для студентів бакалаврських програм НаУКМА, які беруть участь у проекті Бакалаврські програми НаУКМА, для студентів яких відкрита мобільність:

- соціальна робота (вивчення дисциплін програми Соціальна робота УКУ)

- соціологія (вивчення дисциплін програми Соціологія УКУ)

- політологія (вивчення дисциплін програми Етика-Політика-Економіка УКУ)

- історія (вивчення дисциплін програми Історія УКУ)

- інженерія програмного забезпечення (вивчення дисциплін програм Комп’ютерні науки та/або IT та бізнес-аналітика УКУ)

- комп’ютерні науки (вивчення дисциплін програм Комп’ютерні науки та/або IT та бізнес-аналітика УКУ)

- прикладна математика (вивчення дисциплін програм Комп’ютерні науки та/або IT та бізнес-аналітика УКУ)

Повний перелік дисциплін УКУ, відкритих для прослуховування під час мобільності - за посиланням.

Що передбачає мобільність:

- семестрова академічна мобільність (відповідає основним принципам міжнародної мобільності Еразмус+) для вивчення дисциплін відповідних програм УКУ обсягом до 30 кредитів ЄКТС, з яких як мінімум 15 кредитів ЄКТС - з власної спеціальності;

- повне перезарахування вивчених дисциплін (кредитів і оцінок) у НаУКМА згідно з ПОЛОЖЕННЯМ про порядок реалізації права на академічну мобільність

- занурення у академічне, студентське, культурне життя іншого університету і міста.

Кількість місць для участі у мобільності в осінньому семестрі 2020/21 н.р.:

- 10 місць (загалом) для студентів усіх бакалаврських програм НаУКМА, які беруть участь у проекті.

Планується 10 додаткових місць для мобільності у весняному семестрі 2020/21 н.р., конкурс на участь у мобільності у весняному семестрі буде оголошено восени 2020 року.

Стипендія для участі у мобільності передбачає:

- витрати на дорогу

- оплату проживання (Колегіум УКУ)

- добові.

Вимоги до заявників:

- студенти НаУКМА 3 або 4 року навчання програм бакалаврату на момент мобільності

- середньозважений рейтинг за всі роки навчання більше 80 балів

- підписана Корпоративна угода та підтвердження її виконання.

Терміни подання заявки на участь в конкурсі:

- заповнена аплікаційна форма – до 21 червня 2020 року

- завантаження аплікаційних документів - до 22 червня 2020 року

Процедура подання заявки:

1. Заповнити аплікаційну форму до 21 червня 2020 р., 23:55.

Аплікаційна форма має включати, окрім іншого:

- мотиваційний лист українською мовою, обсягом до 350 слів;

- інформацію про попередні публікації, наукові проекти, соціальну активність тощо.

2. Після успішного заповнення аплікаційної форми на вказану електронну адресу буде надано доступ до персональної папки. Туди необхідно буде завантажити аплікаційні документи:

- попереднє погодження дисциплін

– погоджений на випусковій кафедрі документ, де зазначаються дисципліни, плановані для прослуховування в УКУ і перезарахування у НаУКМА, а також дисципліни НаУКМА для індивідуального прослуховування під час семестру мобільності та перенесення на наступний рік/семестр (якщо передбачено).

Детальніше про заповнення цього документу за посиланням.

Перелік дисциплін УКУ, відкритих для прослуховування під час мобільності - за посиланням.

УВАГА!

Перелік дисциплін до прослуховування може корегуватися під час мобільності, але лише за погодженням з випусковою кафедрою НаУКМА та відділом міжнародного співробітництва як координатором проекту;

- CV, зразок за посиланням;

- документи, що підтверджують соціальну активність та/або наукові здобутки протягом навчання в університеті.

Зазначені документи мають бути завантажені у персональну папку до 22 червня 2020 р., 23:55.

Процедура відбору на участь у програмі:

Відбір учасників здійснюється згідно з ПОЛОЖЕННЯМ про порядок реалізації права на академічну мобільність, з урахуванням

- академічної успішності заявників;

- їхньої вмотивованості;

- суспільної активності/ участі у науковій роботі;

НаУКМА намагатиметься направити на мобільність студентів усіх бакалаврських програм, які беруть участь у проекті.

УВАГА!

- Мобільність буде виконуватися лише за умови сприятливої епідеміологічної ситуації в країні та/ або м. Київ та м. Львів.

- Подаючи заявки на участь у мобільності, студенти НаУКМА погоджуються, що окремі компоненти або окремі дисципліни УКУ можуть викладатися у дистанційному форматі.

Запитання: