Нові призначення: у Могилянці обрали 14 завідувачів кафедр

23 червня 2020 на засіданні Вченої Ради НаУКМА обрали чи переобрали на наступний термін чотирнадцять завідувачів кафедр.

Відповідно до Положення НаУКМА, завідувач кафедри не може обиратися більше ніж два строки поспіль (контракт строком на п’ять років).

Доцент, доктор філологічних наук Наталія Юріївна Ясакова обрана на посаду завідувачки кафедри української мови (факультет гуманітарних наук). До цього очолювала кафедру кандидат філологічних наук, доцент Людмила Василівна Дика.

Кандидат політичних наук, доцент, керівник Школи політичної аналітики НаУКМА, випускник НаУКМА Максим Володимирович Яковлєв обраний на посаду завідувача кафедри міжнародних відносин (факультет соціальних наук та соціальних технологій). До цього кафедру очолював доктор політичних наук, професор Олександр Петрович Дем'янчук.

Кандидат політичних наук, доцент, випускниця НаУКМА Маргарита Валеріївна Чабанна обрана на посаду завідуючої кадри політології (факультет соціальних наук та соціальних технологій). До цього кафедру очолював кандидат філософських наук, доцент Сергій Олегович Кисельов.

Доцент, кандидат філософських наук, PhD в галузі антропології (Коннектикутський Університет, США), випускниця НаУКМА Катерина Сергіївна Мальцева обрана на посаду завідувачки кафедри соціології (факультет соціальних наук та соціальних технологій). До цього кафедру очолювала кандидат соціологічних наук, доцент, випускниця НаУКМА Анна Дмитрівна Осипчук.

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Світлана Іванівна Куранова обрана на посаду завідувачки кафедри загального і слов’янського мовознавства (факультет гуманітарних наук). До цього Світлана Куранова виконувала обов’язки завідувачки кафедри після смерті професора Василя Вікторовича Лучика.

Доцент, кандидат філологічних наук Дмитро Михайлович Мазін вдруге обраний на посаду завідувача кафедри англійської мови.

Доктор філологічних наук, професор, лауреат Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка Володимир Пилипович Моренець знову обраний на посаду завідувача кафедри літературознавства (факультет гуманітарних наук).

Доктор філософських наук, професор Вадим Ігорович Менжулін вдруге обраний на посаду завідувача кафедри філософії та релігієзнавства (факультет гуманітарних наук).

Доктор економічних наук, професор Ірина Григорівна Лук’яненко знову обрана на посаду завідувачки кафедри фінансів (факультет економічних наук).

Професор, доктор медичних наук Надія Михайлівна Білько знову обрана на посаду завідувачки кафедри лабораторної діагностики біологічних систем (факультет природничих наук).

Кандидат фізико-математичних наук, доцент Семен Самуїлович Гороховський переобраний на посаду завідувача кафедри інформатики (факультет інформатики).

Кандидат фізико-математичних наук, доцент Олександр Петрович Жежерун переобраний на посаду завідувача кафедри мультимедійних систем (факультет інформатики).

Доктор фізико-математичних наук, професор Генадій Іванович Малашонок переобраний на посаду завідувача кафедри мережних технологій (факультет інформатики).

Доктор юридичних наук, професор, директор Інституту німецького права НаУКМА Роман Арестович Петров переобраний на посаду завідувача кафедри міжнародного та європейського права (факультет правничих наук).