Школа політичної аналітики НаУКМА виграла конкурс на проведення наукового дослідження «Experimental study on factors that impact civic engagement behavior»

Школа політичної аналітики НаУКМА виграла конкурс на проведення наукового дослідження  «Experimental study on factors that impact civic engagement behavior» від Програми сприяння громадській активності «Долучайся!».

Метою дослідження, яке відбудеться протягом наступних місяців, є виявлення чинників, що впливають на громадську активність, складання звіту з описом експериментальної методології та надання, на основі одержаних результатів, рекомендацій для подальших активностей Програми.

Школа політичної аналітики НаУКМА - сучасний аналітичний центр, який є частиною могилянського інтелектуального середовища та успішно запроваджує новітні наукові здобутки в українську аналітичну сферу, є зразком і «піонером» серед університетських thinktanks. Досвідом Могилянкивже користуються інші аналітичні центри при університетах.